ВКонтакте   Facebook

ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ

Історія Ковельської філії МАУП

Ковельська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом є відокремленим структурним підрозділом Міжрегіональної Академії управління персоналом, що знаходиться за адресою: Волинська обл., м. Ковель, вул. Чапаєва, 1.

На підставі рішення Загальних зборів акціонерів Академії 20 липня 2001 р. була створена Ковельська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом, як структурний підрозділ Всеукраїнського університету МАУП.

Сьогодні Ковельська філія МАУП – це навчальний заклад, що веде підготовку бакалаврів та спеціалістів на заочній та дистанційній формах навчання за напрямами: «Право», «Менеджмент», «Управління персоналом і економіка праці», «Облік і аудит». Навчаючись у КФ МАУП можна здобути кваліфікацію юриста, економіста, менеджера, бухгалтера-аналітика. Випускники філії отримують диплом про вищу освіту державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог. Серед випускників  навчального закладу , керівники підприємств, банків, менеджери малого і середнього бізнесу, юристи державних і приватних фірм, підприємці.

Сьогодні у Ковельській філії  навчальний процес забезпечується штатним науково-педагогічним складом, а  також викладачами –практиками  з досвідом управлінської діяльності в державних і комерційних структурах м. Ковеля та викладачами з Києва.

Навчання здійснюється за ефективними сучасними методиками, використовуються різноманітні форми навчання. Всі студенти Ковельської філії МАУП щосеместрово отримують комплект навчально-методичної літератури як у формі звичайних  підручників, так і на CD дисках (без додаткової оплати). Навчальні кабінети і лабораторії обладнані устаткуванням, що дозволяє використовувати в навчанні сучасні інформаційні технології, є  доступ до  комп'ютерної мережі Інтернет.

З метою забезпечення належного рівня підготовки кадрів шляхом проведення  виробничої практики  Ковельська філія МАУП плідно співпрацює з Ковельським міськрайонним   управлінням юстиції,     Ковельським міськрайонним  судом, міськрайонною прокуратурою,  провідними підприємствами, банківськими установами м. Ковеля.

Ті, хто прийде навчатися до  Ковельської філії МАУП, одержать  не лише глибокі знання, а й створять основи своєї майбутньої кар'єри.